Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki

Aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki

11. augustā tika aizvadīti Ģibuļu pagasta sporta svētki Pastendes sporta laukumā.

Sacensības tika atklātas ar svinīgā karoga pacelšanu, kuru šoreiz pacēla goda viesis Valdis Kalderauskis un tālāk jau ikviens varēja piedalīties visdažādākajos sporta veidos un disciplīnās. Dienas gaitā sportiskās aktivitātēs varēja startēt gan individuāli, gan komandās un kopā šajos sporta svētkos piedalījās 55 dalībnieki.

Pasākuma atbalstītāji: Ģibuļu pagasta pārvalde, Pastendes sporta centrs “Akmeņkaļi”, Gatis Biezais veikals “Nieciņš”, SIA “Banga”, A/S “Smiltenes Piens”, veikals “Lāčuks””, Mārcis Ezergals un Māris Blumfelds. Pasākuma brīvprātīgie palīgi, tiesneši: Oskars Martužāns, Kaspars Šulcs, Paula Strādniece un mediķe Anita Tālbega.

Rezultāti:

Pludmales volejbols 2x2

1.vieta komanda “KLĀVIŅŠ” Marguss Asplints/Klāvs Muižnieks,

2.vieta komanda “RIČS” Rihards Pabērzs/Artūrs Pētersons

3.vieta komanda “KALVIS” Klāvs Jāzeps

Pocius/Daniels Grunte.

Ielu basketbols 3x3

1.vieta komanda “DZIMTENĪTE” Oskars Bekmanis/Reinis Vilsons/ Klāvs Jāzeps Pocius

2.vieta komanda “ICE BERRY” Daniels Grunte/Kārlis Kantors/Agris Blumbergs

3.vieta komanda “VILLAS” Artūrs Pētersons/Uģis Tropiņš/Klāvs Muižnieks

Virves vilkšana

1.vieta Oskars Bekmanis/Reinis Vilsons/Kārlis Kantors

Jauktā stafete 4x4

1.vieta Rihards Pabērzs/Sigeta Kviese/Klāvs Muižnieks/Anastasija Rackauska

2. vieta Reinis Vilsons/Beāte Goba/Kārlis Kantors/Lelde Lukševica

3. vieta Rihards Tālbergs/Klinta Tālberga/Tabītis Pujēns/Grieta Tālberga

Spēkavīri

1.vieta Didzis Bērziņš 25 punkti

2. vieta Ričards Bužinskis 16 punkti

3. vieta Jānis Ratnieks 14 punkti

Petanks vīrieši un sievietes

1.vieta Mārtiņš Blaubergs 13 punkti

2. vieta Mairis Bāliņš 9 punkti

3. Kārlis Kantors 2 punkti

1. Sigeta Kviese 9 punkti

2. Anastasija Rackauska 3 punkti

3. vieta Solvita Sibirjova 1 punkts

Krosfita stafete

1. vieta Uldis Jansons 1 min 14

2. vieta Uģis Tropiņš 1 min 20

3. vieta Mārtiņš Blaubergs 1 min 38

Ģimenes stafete

1. vieta Artis Antiņš/Ralfs Antiņš/Elza Smilškalne 1 min 49

2. vieta Mairs Bāliņš/Gerda Matisone/Emīls Freibegs 2 min 14

3. vieta Mārtiņš Blaubergs/Augusts Blaubergs/Liene Frīdrihsone 2 min 19

Tālums no vietas pāriem

1. vieta Didzis Bērziņš/Agra Bērziņa 4,86 m

2. vieta Mairs Rihards Pabērzs/Beāte Goba 4,85 m

3. vieta Jānis Krūze/Sigeta Kviese 4,70 m

Sprints 60 metri vīrieši un sievietes

1. vieta Reinis Vilsons 7,58 s

2. vieta Mairis Bāliņš 7,82 s

3. vieta Oskars Bekmanis 8,02 s

1. vieta Beāte Goba 9,10 s

2. vieta Sigeta Kviese 9,33 s

3. vieta Lelde Lukševica 9,99 s

Lodes grūšana vīrieši un sievietes

1. vieta Didzis Bērziņš 13,20 m

2. vieta Oskars Bekmanis 13,10 m

3. vieta Marguss Asplints 12,90 m

1. vieta Agra Bērziņa 10,80 m

2. vieta Beāte Goba 10,60 m

3. vieta Sigeta Kviese 10,00 m

Daudzīņa vīrieši un sievietes

1. vieta Oskars Bekmanis 13 punkti

2. vieta Didzis Bērziņš 12 punkti

3. vieta Marguss Asplints 6 punkti

1. vieta Beāte Goba 13 punkti

2. vieta Sigeta Kviese 11 punkti

3. vieta Agra Bērziņa 10 punkti

Tiekamies jau nākamajos sporta svētkos!

Pastendes Sporta centra „Akmeņkaļi” vadītājs Magnuss Vucāns.