Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Apkaimes ideju darbnīca

24.martā Talsu novada pagastos un pilsētās notiks Apkaimes ideju darbnīcas, kuru dalībnieki meklēs savu saistību ar novada centru, veicinās sadarbību ar apkārtējiem pagastiem un radīs jaunas idejas. Apkaimes ideju darbnīcas būs viens solis tuvāk jau piektajam Iedzīvotāju forumam, kas aprīļa vidū notiks Talsos.

Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, Apkaimes ideju darbnīcas, kurām dots nosaukums “Līdzdalība. Līdzdarbība. Līdzatbildība” šoreiz notiks citādi. Lai ļautu Talsu novada iedzīvotājiem sadraudzēties un veicināt sadarbību, apkaimes ideju darbnīcas notiks nevis katrā pagastā un pilsētā atsevišķi, bet vairāku apkaimju ļaudis 24.martā plkst.11.00 sabrauks vienviet. Pavisam Apkaimes ideju darbnīcas notiks 6 vietās:

  • Ķūļciema brīvā laika pavadīšanas centrā tiksies Balgales, Laucienes un Ķūļciema iedzīvotāji;
  • Sabiles pamatskolā – Sabiles un Abavciema iedzīvotāji;
  • Tiņģeres pilī – Valdemārpils, Ārlavas, Īves un Lubes iedzīvotāji;
  • Virbu kultūras namā – Stendes, Strazdes un Virbu iedzīvotāji;
  • Valdgales tautas namā – Ģibuļu un Valdgales iedzīvotāji;
  • “Vandzenes rezidencē” – Laidzes, Lībagu un Vandzenes iedzīvotāji.

Stiprs novada centrs ir labs pamats apkārtējo apkaimju attīstībai, tāpēc kopā ar moderatoru pasākuma dalībnieki centīsies saskatīt īpašo, interesanto un unikālo savā pagastā un pilsētā, kas liek lepnumā un vienreizīgumā ietrīsēties sirdij, kad par to tiek stāstīts pasaulei, un radīs idejas nākotnei.

Iepriekšējās Apkaimes ideju darbnīcas Talsu novadā notika pirms četriem gadiem. Tās notika 16 novada pagastos un pilsētās, un kopā tika radītas 817 idejas labākai nākotnei.

Apkaimes ideju darbnīcas organizē Talsu novada fonds sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību, un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds.