Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā

Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā
Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā 0Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā 1Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā 2Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā 3Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā 4Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā 5Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā 6

8. decembrī Talsu Tautas nama Radošās sētas mākslinieku telpā notika projekta „Simts krāsās mirdz mans novads Latvijā" noslēguma pasākums- izstādes „Mīļa mana tēvu zeme divu roku siltumā" atklāšana. Izstādē ir apskatāmi projekta dalībnieku darbi, kas tapuši trīs meistarklasēs. Pirmā meistarklase „Saules gaisma rudenī" notika Pastendē, Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrā. Meistarklasi vadīja mākslinieces Diana Dzelme un Katrīna Vīnerte, viņas projekta dalībniekus iedvesmoja strādāt ar pasteļkrītiņiem. Otro meistarklasi vadīja vizuālās mākslas pedagogs Andris Vikainis un tajā tika apgūta zīmēšana ar lodīšu pildspalvām. Trešo reizi projekta dalībnieki tikās meistarklasē Pļavmuižā un to vadīja grafiķe Inese Mīlberga. Meistarklases dalībniekiem bija iespēja izmēģināt vienu no grafikas tehnikām- monotīpiju. Izstādes atklāšanas pasākumā projekta dalībnieki dalījās ar saviem iespaidiem un secinājums ir viens- sadarbība jāturpina tiekoties meistarklasēs, plenēros un vedojot kopīgas izstādes un pasākumus. Meistarklašu vadītāji Diana Dzelme un Andris Vikainis un Pļavmuižas mākslas studijas vadītāja Lolita Bētiņa atzīmēja, ka projekta gaitā bijusi lieliska pieredze piedalīties kolēģu vadītajās meistarklasēs un piedalīties izstādē arī ar saviem darbiem. Talsos izstāde būs apskatāma līdz janvārim. Jaunā gada sākumā izstāde nonāks Pļavmuižas saieta namā, un februārī tā tiks nogādāta Pastendes kultūras namā. Projekta dalībnieki par paveikto ir gandarīti un cer, ka viņu simts krāsās veidotie darbi, kas tapuši mīlestībā uz savu novadu, sasniegs arī skatītāju sirdis.


Projekta vadītāja

Antra Jaunskalže

Ģibuļu pagasta AAB „Vīgrieze " projekts „Simts krāsās laistās mans novads Latvijā" tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Kurzemes NVO atbalsta centra atbalstu.