Laipni lūgti!
Talsu novada Ģibuļu pagastā

Tēvu diena “Ķiparā”

Tēvu diena “Ķiparā”
Tēvu diena “Ķiparā” 0Tēvu diena “Ķiparā” 1Tēvu diena “Ķiparā” 2

Latvijā Tēvu diena tiek svinēta jau no 2008. gada. To atzīmē septembra otrajā svētdienā. Mūsu Pastendes pirmsskolas izglītības iestādē "Ķipars" Tēvu dienu svinam ar moto "Mēs ar tēti kolosāla komanda!" Tā par tradīciju kļuvusi jau otro gadu. Pasākuma mērķis ir uzsvērt ģimenes nozīmīgumu, kā arī radīt pārliecību, ka Tēvu diena jāuztver vienlīdz svarīgi ar Mātes dienu, jo mums apkārt ir ļoti daudz mīlošu un gādīgu tēvu, kuri ikdienā sniedz saviem bērniem un ģimenei nenovērtējamu mīlestību un atbalstu.

Piektdien, 11. septembrī, saulainā pēcpusdienā, iestādes sporta laukumā pulcējās 20 sportiski un aktīvi noskaņotas ģimenes, kas piedalījās sporta skolotājas Sarmītes Erkenas sagatavotajās sporta aktivitātēs. Tajās varēja likt lietā izveicību, veiklību un jautrību. Priecēja tas, ka līdzi atnākušās māmiņas no līdzjutējām kļuva par aktīvām dalībniecēm un piedāvātās aktivitātes izbaudīja kopā ar saviem mazajiem ķipariem un tētiem.

Godam izpildot visas distanču aktivitātes, pasākuma dalībnieki tika aicināti uz "ūsaino" kopbildi. Noslēgumā nevarēja iztikt bez mūsu, "Ķipara", pavārīšu uz ugunskura vārītās gardās zupas.

Kolektīva vārdā saku paldies visiem aktīvajiem vecākiem un opīšiem, kuri atbalstīja Tēvu dienas sportiskās aktivitātes un radīja kopābūšanas prieku bērniem.

PII"Ķipars" vadītāja Dz. Kudiķe - Vizbele